PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=2}

Adwokat diabła

The Devil's Advocate
7,9 440 408
ocen
7,9 10 1 440408
6,7 32
oceny krytyków
Adwokat diabła
powrót do forum filmu Adwokat diabła

Daje 8

ocenił(a) film na 8

Klasyka kina, ktora wreszcie obejrzalem po latach pierwszy raz. Film oczywiscie dobry, choc wolalbym troche inne zakonczenie

ocenił(a) film na 8
Maciekq

zgadzam się z moim przedmówcą, też dopiero niedawno sięgnęłam po ten film i muszę stwierdzić, że jest bardzo dobry, nawet taki trochę creepy, ciekawa fabuła, dobrzy aktorzy (może poza Kiniu, który w każdym filmie wygląda tak samo...), ale bardzo dobra gra Pacino i Theron, niestety zakończenie jest zdecydowanie najsłabszym elementem tego filmu, ani mnie nie przekonuje, ani w ogóle się nie broni

ocenił(a) film na 7
justicedoubleu

Właśnie dzisiaj obejrzałam ten film. Po raz pierwszy, bo uznałam, że warto sięgnąć do klasyki kina, ale... film sam w sobie jest niezły, Theron wypadła w nim świetnie, Al Pacino też nieźle, nawet Keanu, za którym nie przepadam, dał radę. Problem polegał na tym, że włączając film, byłam przekonana o tym, że będę oglądać thriller, a nie coś thrilleropodobnego z namiastką fantastyki. Nastawiłam się na coś zupełnie innego, może dlatego jestem nieco zawiedziona.
8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones