Connie NielsenI

Connie Inge-Lise Nielsen

7,4
16 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Connie Nielsen

Ona i Charlize Theron. Ciekawe, jak to jest , tak wyglądać :)

katjo13

Na pewno jest super, zwlaszcza jak Cie podziwia miliony facetów i kobiet zarazem nie tylko za urodę ale i za autentyczny talent bo obie panie go ewidentnie posiadają ;-) Ps. Tez bym tak chciala ;-)

katjo13

Obie świetnie zagrały (i wyglądały) w Adwokacie diabła. W dodatku całkiem podobnie... Nie wiem czy to z tego powodu pojawił się ten post, ale wydaje się naturalne, że tak. Connie w tym filmie, przede wszystkim w Gladiatorze, a także VI Batalionie i Blasku tęczy jest świetna.
Charlize to znacznie bardziej wyeksploatowana przez Hollywood aktorka, ale na pewno lubię role w Bagger Vance, Prometeuszu i Żonie astronauty.

MarcoK

Oglądałam Adwokata i w rzeczy samej, ciężko było się zdecydować, która jest ładniejsza. Obie były tam równie piękne. Ja Connie oglądałam też w starym filmie z Kurtem Russelem Soldier i w The Following i w innych też. A post tak sobie napisałam, bez żadnej przyczyny :)

katjo13

Jako,że post napisałaś w moje urodziny,również odpiszę bez żadnej przyczyny:obie panie są śliczne :)

katjo13

Kiedyś się zastanawiałem która z nich grała w "Gladiatorze". Bardzo podobne ✌️

katjo13

Ciekawe, jak to jest... tyle zarabiać, co one. Ja tam im nie żałuję, bo są solidne w swoim fachu. Nie jestem typem, co chciałby zarabiać krocie i rozwalać pieniądze na prawo i lewo. Po prostu fajnie byłoby się po prostu dowiedzieć, jak to jest pracować, robić to co się lubi i nie musieć np. roweru dla dziecka brać na raty :)

katjo13

Dwie najpiekniejsze kobiety na ziemi

Fury77

No jeszcze Monica Bellucci :)

użytkownik usunięty
katjo13

Prawda, jedna z Najpiekniejszych (ach te skandynawskie geny :)) w Gladiatorze nie do zastapienia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones